Celkové výsledky ze všech závodů seriálu Specialized XCR CUP 2013.
Vítězem se stal s náskokem 5 bodů Matěj Lasák z týmu Max Cursor, před druhým Zdeňkem Mlynýřem z týmu Bikezone.cz a třetím v pořadí Janem Svoradou mladším startujícím za Tufo Prostějov.
Absolutní pořadí
Pořadí |
Jméno |
Ročník |
Kat. |
Klub |
Stát |
#1 |
#2 |
#3 |
#4 |
#5 |
Celkem top(3) |
1. |
LASÁK Matěj |
1992 |
MEL |
MAX CURSOR |
CZE |
30 |
--- |
--- |
--- |
30 |
60 |
2. |
MLYNÁŘ Zdeněk |
1976 |
MEL |
Bikezone.cz |
CZE |
15 |
25 |
15 |
10 |
10 |
55 |
3. |
SVORADA Jan |
1992 |
MEL |
Tufo Prostějov |
CZE |
25 |
--- |
25 |
--- |
--- |
50 |
4. |
OCHSENHOFER Peter |
1987 |
MEL |
RC Elktro Bruck |
AUT |
--- |
6 |
0 |
25 |
0 |
31 |
5. |
HLOUŠEK Jan |
1984 |
MH |
ATREX-SCOTT |
CZE |
0 |
15 |
7 |
0 |
8 |
30 |
6. |
MAŇOUŠEK Josef |
1991 |
MEL |
Bauknecht - Author |
CZE |
--- |
--- |
30 |
--- |
0 |
30 |
7. |
SLÁMA Jaroslav |
1990 |
MEL |
Vysočina cycling |
CZE |
--- |
30 |
--- |
--- |
--- |
30 |
7. |
KLÚČIK Daniel |
1981 |
MH |
|
SVK |
--- |
--- |
--- |
30 |
--- |
30 |
9. |
HERMAN Petr |
1974 |
MH |
CBASE Brno |
CZE |
--- |
12 |
0 |
8 |
9 |
29 |
10. |
HRADIL Jiří |
1986 |
MEL |
Force KCK Zlín |
CZE |
--- |
--- |
20 |
--- |
6 |
26 |
11. |
KOVAŘ Jan |
1996 |
J |
Česká spořitelna - Specialized Junior MTB team |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
25 |
25 |
12. |
MRÁZ Kamil |
1970 |
MAS1 |
TJ Cyklistika Uničov |
CZE |
0 |
20 |
--- |
--- |
5 |
25 |
13. |
BRÁZDA Michal |
1997 |
J |
Mapei Cyklo Kaňkovksý |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
20 |
20 |
14. |
ŠMÝKAL Martin |
1993 |
MH |
AŠK Inter Bratislava |
SVK |
--- |
--- |
--- |
20 |
--- |
20 |
14. |
ŽÁK Pavel |
1987 |
MH |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE |
20 |
--- |
--- |
--- |
--- |
20 |
14. |
ROHEL Břetislav |
1990 |
MEL |
Bikestyle.cz |
CZE |
12 |
8 |
0 |
--- |
--- |
20 |
17. |
SEKANINA Adam |
1995 |
J |
Moravec Team |
CZE |
10 |
9 |
--- |
--- |
--- |
19 |
18. |
POHANKA Libor |
1978 |
MH |
KC Brno |
CZE |
6 |
0 |
12 |
--- |
0 |
18 |
19. |
URBÁŠEK Jan |
1994 |
MEL |
EXPERIMENT 23 |
CZE |
--- |
--- |
2 |
--- |
15 |
17 |
20. |
KREJČÍ Miroslav |
1977 |
MH |
Eurofoam Sport Team |
CZE |
--- |
--- |
0 |
15 |
0 |
15 |
21. |
KOCUREK Jaroslav |
1981 |
MH |
oznice |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
12 |
12 |
22. |
POSCH Helmut |
1993 |
MH |
PROefekt team |
SVK |
--- |
--- |
--- |
12 |
--- |
12 |
23. |
PETŘÍČEK Tomáš |
1990 |
MH |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE |
--- |
--- |
10 |
--- |
--- |
10 |
23. |
ŽÁK Pavel |
1987 |
MEL |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE |
--- |
10 |
0 |
--- |
--- |
10 |
25. |
KARÁSEK Vladislav |
1985 |
MH |
XCR SVORADA SIDI |
CZE |
8 |
--- |
0 |
1 |
0 |
9 |
26. |
KŘIVÁNEK Jiří |
1985 |
MEL |
Prestige |
CZE |
9 |
--- |
--- |
--- |
--- |
9 |
26. |
DÜNSER Lukas |
1987 |
MH |
Union Cycling Team NÖ |
AUT |
--- |
0 |
9 |
--- |
--- |
9 |
26. |
FRAŇO Martin |
1978 |
MH |
CK Banská Bystrica |
SVK |
--- |
--- |
--- |
9 |
--- |
9 |
29. |
KOUŘIL Martin |
1975 |
MH |
Kolokrám |
CZE |
--- |
--- |
8 |
--- |
--- |
8 |
30. |
MIKULÁŠEK Jiří |
1976 |
MH |
Cyklo team Mikulášek Znojmo |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
7 |
7 |
31. |
DOHNÁNYI Pavol |
1984 |
MEL |
ProEfekt |
SVK |
--- |
7 |
0 |
0 |
0 |
7 |
32. |
PETR Lukáš |
1980 |
MH |
TJ Favorit Brno |
CZE |
7 |
--- |
--- |
--- |
--- |
7 |
32. |
PALČÁK Jozef |
1987 |
MH |
CK Banská Bystrica |
SVK |
--- |
--- |
--- |
7 |
--- |
7 |
34. |
DEBNÁR Miroslav |
1983 |
MH |
CK Banská Bystrica |
SVK |
--- |
--- |
--- |
6 |
--- |
6 |
34. |
TOMEK Josef |
1999 |
MEL |
EXPERIMENT 23 |
CZE |
--- |
--- |
6 |
--- |
--- |
6 |
36. |
KARAS Juraj |
1985 |
MEL |
PROefekt team |
SVK |
--- |
--- |
5 |
--- |
--- |
5 |
36. |
KLÍMA Jiří |
1987 |
MH |
CK PeMaP Přerov |
CZE |
--- |
5 |
--- |
--- |
--- |
5 |
36. |
BRABEC Daniel |
1984 |
MEL |
Tj Spartak Třebíčč |
CZE |
5 |
--- |
0 |
--- |
--- |
5 |
36. |
GLAJZA Robert |
1971 |
MAS1 |
CK BB |
SVK |
--- |
--- |
--- |
5 |
--- |
5 |
40. |
MATULA Lukáš |
1989 |
MEL |
Force KCK Zlín |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
4 |
4 |
41. |
PRCHAL Ondřej |
1987 |
MEL |
Vysočina cycling |
CZE |
1 |
0 |
--- |
--- |
3 |
4 |
42. |
TOMÁŠ Michal |
1994 |
MEL |
EXPERIMENT 23 |
CZE |
4 |
--- |
--- |
--- |
--- |
4 |
42. |
PANGRÁC Marek |
1995 |
J |
CBASE |
CZE |
--- |
4 |
--- |
--- |
--- |
4 |
42. |
SATKE Tomáš |
1989 |
MH |
Bike Sport Servis Opava |
CZE |
--- |
--- |
4 |
--- |
--- |
4 |
42. |
PAVLENDOVÁ Alžbeta |
1990 |
Z |
CK DUKLA Bratislava |
SVK |
--- |
--- |
--- |
4 |
--- |
4 |
46. |
PLUNDRÁK David |
1988 |
MH |
Brno |
CZE |
--- |
3 |
0 |
--- |
0 |
3 |
47. |
EHRENBERGER Jakub |
1989 |
MEL |
TJ Favorit Brno |
CZE |
--- |
--- |
3 |
--- |
--- |
3 |
47. |
VENC Lukáš |
1994 |
MEL |
GT bicycles opportunity |
CZE |
3 |
--- |
--- |
--- |
--- |
3 |
47. |
KRIŽAN Pavol |
1973 |
MAS1 |
CK Masters Trnava |
SVK |
--- |
--- |
--- |
3 |
--- |
3 |
50. |
NEKUT Karel |
1980 |
MH |
CT Kardašova Řečice |
CZE |
0 |
--- |
0 |
--- |
2 |
2 |
51. |
ZÁHORA Michal |
1985 |
MH |
Česká spořitelna Specialized |
CZE |
2 |
0 |
0 |
--- |
--- |
2 |
51. |
KONEČNÝ Vojtěch |
1993 |
MEL |
AMENITY - EXTREM SPORT TEAM |
CZE |
--- |
2 |
--- |
--- |
--- |
2 |
51. |
MACHYNIAK Pavel |
1976 |
MH |
CK FALANGE Bratislava |
SVK |
--- |
--- |
--- |
2 |
--- |
2 |
54. |
NEUMAN Dominik |
1995 |
J |
TJ Favorit Brno |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
1 |
1 |
55. |
VRÁŽEL Viktor |
1992 |
MEL |
SKC Tufo Prostějov |
CZE |
--- |
--- |
1 |
--- |
--- |
1 |
55. |
TOPINKA Martin |
1984 |
MH |
TJ Favorit Brno |
CZE |
--- |
1 |
--- |
--- |
--- |
1 |
57. |
BLÁHOVÁ Veronika |
1988 |
Z |
Drásal TEAM Holešov |
CZE |
0 |
--- |
0 |
--- |
0 |
0 |
58. |
ZAJÍC Libor |
1973 |
MAS1 |
Sportcomplex Břeclav |
CZE |
--- |
0 |
--- |
0 |
0 |
0 |
59. |
PAVLÍČEK Radek |
1981 |
MH |
XCR SVORADA SIDI |
CZE |
0 |
--- |
0 |
--- |
0 |
0 |
60. |
PEŇÁČEK Miroslav |
1964 |
MAS1 |
Půjčovna kol Lednice |
CZE |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
61. |
JANŽO Róbert |
1980 |
MH |
PŠK REPROGAS |
SVK |
0 |
--- |
--- |
0 |
0 |
0 |
62. |
VENC Lukáš |
1944 |
MEL |
GT bicycles opportunity |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
63. |
KUDA Pavel |
1969 |
MAS1 |
SC Mirva Svitavy |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
64. |
VODIČKA Ondřej |
1983 |
MH |
XCR SVORADA SIDI |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
65. |
ŠMÍD Robert |
1978 |
MH |
Cyklotrénink F. Trkal |
CZE |
0 |
0 |
0 |
--- |
0 |
0 |
66. |
RYMEŠ Karel |
1994 |
MH |
Velosport Joch |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
67. |
TOPINKA Martin |
1984 |
MEL |
TJ Favorit Brno |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
68. |
PŘICHYSTAL Lukáš |
1981 |
MH |
Alltraining.cz |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
69. |
KACHLÍŘ Marcel |
1971 |
MAS1 |
Bikezone.cz |
CZE |
0 |
0 |
--- |
--- |
0 |
0 |
70. |
BOŘIL PETR |
1986 |
MH |
Moravec Team |
CZE |
0 |
0 |
--- |
--- |
0 |
0 |
71. |
KOŠŤÁL Otakar |
1973 |
MAS1 |
Cyklo team Mikulášek Znojmo |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
0 |
72. |
PILKA Matej |
1983 |
MH |
CK FALANGE Bratislava |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
0 |
73. |
POSPISIL Jan |
1974 |
MEL |
Union Cycling Team |
AUT |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
74. |
MATULKA Lukáš |
1992 |
MH |
CBASE |
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
0 |
75. |
RYCHETSKÝ Tomáš |
1983 |
MH |
Jihlava |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
76. |
DURDA Ondřej |
1991 |
MH |
Cyklo team Mikulášek Znojmo |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
0 |
77. |
NAZAREJ Ludo |
1967 |
MAS1 |
XCR SVORADA SIDI |
CZE |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
0 |
78. |
SAXA Lukáš |
1996 |
J |
Cyklo team Mikulášek Znojmo |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
0 |
79. |
BENEŠ Radek |
1985 |
MH |
Trenink |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
80. |
BERKOVÁ Irena |
1982 |
Z |
AMENITY - EXTREM SPORT TEAM |
CZE |
0 |
0 |
--- |
--- |
0 |
0 |
81. |
NOVOTNÝ Pavel |
1958 |
MAS2 |
KCK ZLÍN |
CZE |
0 |
0 |
0 |
--- |
0 |
0 |
82. |
BURIÁNEK Roman |
1970 |
MAS1 |
CBASE Brno |
CZE |
0 |
0 |
--- |
0 |
0 |
0 |
83. |
JANIČEK PETR |
1962 |
MAS2 |
XCR Svorada |
CZE |
0 |
0 |
--- |
--- |
0 |
0 |
84. |
DRÁBELA Jiří |
1970 |
MAS1 |
Velosport Joch |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
85. |
SUCHARDA Pavel |
1970 |
MAS1 |
KC Brno |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
0 |
86. |
BUČEK Karel |
1982 |
MH |
ATRET |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
0 |
87. |
ZAVŘEL Petr |
1980 |
MH |
Vysočina cycling |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
88. |
PŘIDAL Jiří |
1976 |
MH |
CBASE Brno |
CZE |
--- |
0 |
0 |
--- |
0 |
0 |
89. |
FRKAL Jiří |
1969 |
MAS1 |
|
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
0 |
90. |
SEDLÁK Vojtěch |
1988 |
MH |
SKC kuchynesedlak.cz |
CZE |
--- |
0 |
0 |
--- |
0 |
0 |
91. |
ŠTEFAN David |
1987 |
MH |
Brno |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
92. |
HÉL Jan |
1986 |
MH |
Helis |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
93. |
WIEDERMANN Zdeněk |
1958 |
MAS2 |
Silný team Uničov |
CZE |
--- |
0 |
0 |
--- |
0 |
0 |
94. |
ZEZULA Lubomír |
1963 |
MAS2 |
MTB Kolečko |
SVK |
--- |
--- |
0 |
0 |
0 |
0 |
95. |
UHER Radek |
1975 |
MH |
|
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
96. |
VÍTEK Milan |
1990 |
MH |
Vysočina cycling |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
97. |
PEŠKO Emil |
1964 |
MAS1 |
PK - Racing |
SVK |
--- |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
98. |
ŘEZNÍČEK Tomáš |
1990 |
MH |
Střelka Brno |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
99. |
KLEINER Miloš |
1984 |
MH |
|
CZE |
0 |
--- |
0 |
--- |
0 |
0 |
100. |
JIŘIKOVSKÝ Martin |
1973 |
MAS1 |
|
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
101. |
SUROVÝ Juraj |
1962 |
MAS2 |
MTB Kolečko |
CZE |
--- |
--- |
0 |
0 |
0 |
0 |
102. |
PTÁČKOVÁ Soňa |
1989 |
Z |
Eurofoam Sport Team |
CZE |
--- |
0 |
0 |
--- |
0 |
0 |
103. |
BURDA Jan |
1976 |
MH |
Cezech Medical Center |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
104. |
SLOVÁK Rastislav |
1978 |
MH |
MTB Kolečko |
SVK |
--- |
--- |
0 |
0 |
0 |
0 |
105. |
KIANIČKA Ladislav |
1981 |
MH |
ProCycling - Chevrolet |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
0 |
106. |
SUROVÝ Branislav |
1964 |
MAS1 |
NTC Bratislava |
SVK |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
0 |
107. |
PŘIBYLOVÁ Dana |
1985 |
Z |
Brno |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
108. |
SEDLÁK Jaroslav |
1966 |
MAS1 |
BIANCHI kuchynesedlak.cz |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
109. |
HAWERLANDOVÁ Šárka |
1990 |
Z |
XCR Svorada |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
110. |
FURÍK Michal |
1967 |
MAS1 |
Martin |
SVK |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
111. |
PALEČKOVÁ |
1965 |
Z |
MTB Kolečko |
SVK |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
112. |
TURZOVÁ Dagmar |
1961 |
Z |
MTB Kolečko |
SVK |
--- |
--- |
0 |
0 |
0 |
0 |
113. |
CHALUPA Martin |
1980 |
MH |
AMENITY - EXTREM SPORT TEAM |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
114. |
PEŠKA Pavel |
1983 |
MH |
|
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
115. |
MEIŠNER Libor |
1987 |
MH |
KC Brno |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
116. |
FRANCESCOTTI Andrea |
1972 |
MAS1 |
Twister-racing |
ITA |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
117. |
ŠAŠEK Michal |
1987 |
MH |
|
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
0 |
118. |
ŠŤASTNÝ Petr |
1988 |
MEL |
Česká spořitelna - Specialized |
CZE |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
0 |
119. |
NOVÁK Miroslav |
1974 |
MH |
CK Falange |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
POSPISIL Jan |
1974 |
MH |
UNION Cycling Team Niederösterreich |
AUT |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
RUSINA Rudolf |
1982 |
MH |
CK BB |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
PALIK Maroš |
1977 |
MH |
Vysoká pri Morave |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
ILLÍK Vlastimil |
1958 |
MAS2 |
CK Nitra |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
MASIAR Ľubomír |
1984 |
MH |
CK DUKLA Bratislava |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
CABADAJ Jozef |
1970 |
MAS1 |
Ck Mirage Pezinok |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
SPANYO Patrik |
1993 |
MH |
PROefekt team |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
SLOVÁK Michal |
1984 |
MH |
Arbö Denzel Wien |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
POYNTER Johannes |
1988 |
MH |
Roaadstass.at |
AUT |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
ŠKVARKA Radovan |
1966 |
MAS1 |
AŠK Pezinok |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
KRAKOVSKÝ Martin |
1974 |
MH |
L.O.R. |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
FEKETE TIBOR |
1964 |
MAS1 |
Cykloteam Levice |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
UHARČEK Martin |
1985 |
MH |
Suncycle Time cycling team Partizánske |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
KUDRNÁČ Tomáš |
1987 |
MH |
SVôtý Jur |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
KLEMENT Vladimír |
1974 |
MH |
DS BIKE TEAM |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
VRCHOVSKÝ Karol |
1977 |
MH |
Dukla Bratislava |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
KUCERA Daniel |
1987 |
MH |
Kaktus Bike team Bratislava |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
KATUŠA Michal |
1986 |
MH |
Kaktus Bike team |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
PÁRIČKA Michal |
1987 |
MH |
CK Witzenmann Vlkanová |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
TAHOTNÝ Jozef |
1959 |
MAS2 |
CK Koloseo |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
NAGY Peter |
1983 |
MH |
R.K.O |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
TAKÁČ Andrej |
1957 |
MAS2 |
Bratislava |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
GUĽOVÁ Júlia |
1968 |
Z |
PIEŠŤANY |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
GURÁŇ Ján |
1979 |
MH |
CESTOVNY GURU |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
NAGY Tomáš |
1989 |
MH |
|
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
WILD Marek |
1984 |
MH |
ŠK FitStyle |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
ŠČEPKA Jaromír |
1988 |
MH |
inlineBSS.sk |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
VAŠKO Martin |
1994 |
MH |
AK Bojničky |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
BRŮŽEK Jaroslav |
1985 |
MH |
Procycling Chevrolet |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
ČEMAN Lukáš |
1987 |
MH |
P+K Racing team |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
ČIČMANEC Dušan |
1982 |
MH |
i-riders.sk |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
CERNAK Adrian |
1975 |
MH |
CK FALANGE Bratislava |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
CSUKA Radoslav |
1971 |
MAS1 |
Cykloteam Levice |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
HANESOVÁ Lívia |
1982 |
Z |
CK Banská Bystrica |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
BÄUMLOVÁ Karin |
1990 |
Z |
CK FALANGE Bratislava |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
UHER Matúš |
1982 |
MH |
TRAX |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
ŠČASNÁR Martin |
1975 |
MH |
|
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
PALEČKOVÁ Monika |
1965 |
Z |
MTB Kolečko |
SVK |
--- |
--- |
0 |
0 |
--- |
0 |
119. |
VELIČKOVÁ Monika |
1989 |
Z |
Bikestyle.cz |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
NEKUŽA Roman |
1978 |
MH |
MTB Chatky "Na studních" |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
SKEŘIL Robert |
1978 |
MH |
Brno |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
NAVRÁTIL Jan |
1952 |
MAS2 |
|
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
TUČKOVÁ Monika |
1993 |
Z |
Giant Pitrs bikes |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
STRATIL Ladislav |
1986 |
MH |
Inkospor-team |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
MIKULÁŠEK Tomáš |
1974 |
MH |
|
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
MALINA Jakub |
1982 |
MH |
Bikecentrum Olomouc |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
ŠTEFAN Martin |
1972 |
MAS1 |
Magicream |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
ŠEBELA VOJTĚCH |
1985 |
MH |
ATREX |
CZE |
--- |
--- |
0 |
0 |
--- |
0 |
119. |
DVOŘÁK Tomáš |
1992 |
MEL |
KČCL Litomyšl |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
LOVEČEK Martin |
1971 |
MAS1 |
Chirex |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
MRÁZEK Patrik |
1990 |
MH |
CBASE |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
KOBLÍŽEK Petr |
1979 |
MH |
|
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
GRYGERA Jan |
1995 |
J |
Codys Team |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
ZAPLETAL Matěj |
1985 |
MH |
Brno |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
TOMAN Vojta |
1996 |
J |
Focus cycling Znojmo |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
BENC Roman |
1996 |
J |
Focus cycling Znojmo |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
VÁLEK Adam |
1984 |
MH |
Drásal TEAM Holešov |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
ZLÁMAL Tomáš |
1979 |
MH |
Kola Kaňkovsky |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
ZECHMEISTER Tomáš |
1999 |
MEL |
Bauknecht - Author |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
NAVRÁTIL Tomáš |
1988 |
MEL |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
HRUŠKA Petr |
1986 |
MH |
CYKLOTRENINK GIANT RACING TEAM |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
SMOLKA Michal |
1981 |
MH |
Bikecentrum Olomouc |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
VOJTĚCH Martin |
1973 |
MAS1 |
Cyklo team Mikulášek Znojmo |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
JANDA Jan |
1993 |
MH |
Beňov |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
Daniel Lukáš |
1986 |
MH |
CBASE |
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
KOLAŘ Pavel |
1993 |
MEL |
|
CZE |
--- |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
PETROVIČ Michal |
1995 |
J |
TRAX Pezinok |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
ŠMIDA Roman |
1982 |
MH |
Helagym Senica |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
GRENO Jozef |
1973 |
MAS1 |
CK Koloseo |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
KELLER Dušan |
1968 |
MAS1 |
Helagym Senica |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
BALKO Miroslav |
1986 |
MH |
|
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
BALKO Michal |
1986 |
MH |
|
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
STOCKER Brigitte |
1975 |
Z |
Vitalogic |
HUN |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
KUBÍK Pavol |
1980 |
MH |
Bratislava |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
ŠÁLY Martin |
1991 |
MH |
Suncycle Time cycling team Partizánske |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
TEŠOVIČOVÁ Diana |
1981 |
Z |
Procycling Chevrolet |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
BACIGÁL Milan |
1953 |
MAS2 |
ŠENKVICE |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
HOTOVÝ Pavol |
1995 |
J |
|
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
BRUNACKÝ Roman |
1979 |
MH |
CK Koloseo |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
JASLOVSKÝ Jaroslav |
1953 |
MAS2 |
CK Svätý Jur |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
FENCÍK Peter |
1976 |
MH |
DUNAJSKÁ LUŽNÁ |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
SZAKÁL András |
1979 |
MH |
|
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
KELNER Marek |
1975 |
MH |
P+K Racing team |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
MENHARTOVA Tamara |
1986 |
Z |
CTK-LEVICE |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
SZIGL Ernest |
1994 |
MH |
|
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
UHER Ján |
1959 |
MAS2 |
TRAX |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
WEINBERGER Peter |
1974 |
MH |
P+K Racing team |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
VÖRÖSMARTY Marian |
1972 |
MAS1 |
Cykloteam Levice |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
SZABÓ Miklos |
1998 |
J |
KAKTUS BIKE - team Bratislava |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
BOTH Richard |
1998 |
J |
Komárno |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
RÁBEK René |
1980 |
MH |
CTK-LEVICE |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
KISS TIBOR |
1974 |
MH |
Ali-Bi |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
KIANIČKA Peter |
1983 |
MH |
ProCycling - Chevrolet |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
KOGLER Oliver |
1978 |
MH |
|
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
MADARÁSZOVÁ Jana |
1961 |
Z |
MTB Kolečko |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
HOLLEIN Gustav |
1977 |
MH |
|
CZE |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
KRAJČOVIČ Igor |
1968 |
MAS1 |
P+K Racing team |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
ŠUPLATA Marián |
1968 |
MAS1 |
Blatné |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
BALÁŽI Peter |
1965 |
MAS1 |
DS BIKE TEAM |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
GUĽA Ľuboš |
1965 |
MAS1 |
PIEŠŤANY |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
SVETKOVIČOVÁ Michaela |
1984 |
Z |
Spinning klub DNV |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
SIVOK Tomáš |
1998 |
J |
KAKTUS BIKE TaEam |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
KIANIČKA Ladislav |
1956 |
MAS2 |
ProCycling - Chevrolet |
SVK |
--- |
--- |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
KOPŘIVA Lubomír |
1982 |
MH |
CBASE |
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
RYŠAVÝ Pavel |
1979 |
MH |
Redpoint HQBC team |
CZE |
--- |
0 |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
NAVRÁTIL Dušan |
1984 |
MH |
Ekol Team Brno |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
FORMAN TOMÁŠ |
1988 |
MH |
TJ Spartak Třebíč |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
TUŠL Václav |
1980 |
MH |
Dubné |
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
INDRÁK Roman |
1985 |
MH |
Rocky Bikes |
CZE |
--- |
0 |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
UHMANN Petr |
1983 |
MH |
KOS Tesla Brno |
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
URBÁNEK Miroslav |
1987 |
MEL |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
BEDNAŘÍKOVÁ Jana |
1988 |
Z |
AMENITY - EXTREM SPORT TEAM |
CZE |
--- |
0 |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
KORBIČKA Tomáš |
1975 |
MH |
COS Brno |
CZE |
--- |
0 |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
BARTOLOMĚJEV Pavel |
1972 |
MAS1 |
KERTEAM BIANCHI |
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
BENEŠ Daniel |
1981 |
MH |
SK VEHA Team |
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
FOJT Radovan |
1970 |
MAS1 |
Bike centrum Olomouc |
CZE |
--- |
0 |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
BROUČEK Josef |
1984 |
MH |
|
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
PALKOVIČ Rastislav |
1947 |
MAS2 |
Procycling Chevrolet BA |
SVK |
--- |
0 |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
LISA Otto |
1959 |
MAS2 |
Orrero Tři Dvory |
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
PŘIHYLOVÁ Dana |
1985 |
Z |
XCR SVORADA SIDI |
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
HETTYCH Marek |
1982 |
MH |
|
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
MAGNUSEK Jakub |
1990 |
MH |
XCR SVORADA SIDI |
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
VORÁČKOVÁ Naďa |
1981 |
Z |
|
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
ŽAČIK Marian |
1976 |
MH |
PK - Racing |
SVK |
--- |
0 |
0 |
0 |
--- |
0 |
119. |
BOTKA Jan |
1976 |
MH |
BRNO |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
STRÁNĚL Jiří |
1993 |
MH |
alltrainig.cz |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
SLOUKA Jiří |
1983 |
MH |
Blažovice |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
STRAKOŠ Vilém |
1969 |
MAS1 |
SK Fuga |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
MAYER Josef |
1975 |
MH |
|
AUS |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
JUSKO Lukáš |
1987 |
MH |
CK FALANGE Bratislava |
SVK |
0 |
0 |
--- |
0 |
--- |
0 |
119. |
VALENTOVÁ Tereza |
1994 |
Z |
TJ Favorit Brno |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
KUNCOVÁ Renata |
1978 |
Z |
XCR SVORADA SIDI |
CZE |
0 |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
HYNEČEK Roman |
1975 |
MH |
AMENITY-EXTREM SPORT TEAM |
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
ŠVÁB Miroslav |
1976 |
MH |
PELLS TEAM |
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
PŠENČÍK Robert |
1973 |
MAS1 |
AMENITY-EXTREM SPORT TEAM |
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
ZOBANÍK Tomáš |
1979 |
MH |
CK PeMaP Přerov |
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
JAVŮREK Martin |
1989 |
MH |
AMENITY - EXTREM SPORT TEAM |
CZE |
--- |
0 |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
POKORNY Jan |
1988 |
MH |
Brno |
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
MAJERNÍK Karol |
1957 |
MAS2 |
HaPe cyklosport Brno |
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
HERNÍK Petr |
1964 |
MAS1 |
CBASE |
CZE |
--- |
0 |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
VODIČKA Václav |
1972 |
MAS1 |
KC Brno |
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
JAVŮREK Jiří |
1991 |
MH |
CK PeMaP Přerov |
CZE |
--- |
0 |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
KOKOŠEK Oldřich |
1988 |
MH |
Novatop Lapierre |
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
ŠMÍDOVÁ Anna |
1989 |
Z |
GHOST - MOJEKOLO |
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
KREJČÍŘ Marek |
1985 |
MH |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
SKALNÍK Dalibor |
1967 |
MAS1 |
Brno |
CZE |
--- |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
CHMEL Michal |
1986 |
MH |
Superior riders |
CZE |
--- |
0 |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
ORAVEC Petr |
1993 |
MH |
CK PeMaP Přerov |
CZE |
--- |
0 |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
KOBLASA Ivo |
1993 |
MH |
EP Energy Merida Biking Team |
CZE |
0 |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
CHYBA Lubomír |
1973 |
MAS1 |
Bmc Brno |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
KŇAZOVČÍK TOMÁŠ |
1994 |
MH |
Cyklo Team Mykulášek Znojmo |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
STUPKA Ondřej |
1979 |
MH |
KC Brno |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
LORENCOVÁ Judita |
1993 |
Z |
GHOST - MOJEKOLO |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
MRKVICOVÁ Veronika |
1983 |
Z |
TJ Favorit Brno |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
TOMEK Josef |
1990 |
MEL |
EXPERIMENT 23 |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
RYGL Jaroslav |
1970 |
MAS1 |
EP Energy Merida Biking Team |
CZE |
0 |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
VALENT Radek |
1970 |
MAS1 |
Šlapanice |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
FRKAL Jiří |
1973 |
MAS1 |
XCR Svorada |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
ŠEBESTA Josef |
1972 |
MAS1 |
ŠEBESTA |
CZE |
0 |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
POKORNÝ David |
1977 |
MH |
BRNO |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
POKLUDA Tomas |
1970 |
MAS1 |
CHRT Brno |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
MIKULÍK Lubomír |
1979 |
MH |
BRNO |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
MACHAČ Pavel |
1962 |
MAS2 |
SBT Brno |
CZE |
0 |
0 |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
ŠČUČKOVÁ Jiřina |
1978 |
Z |
CZECH Mix Team |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
TLAMKA TOMÁŠ |
1991 |
MH |
Moravec Team |
CZE |
0 |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
LYSÁK Vlastimil |
1986 |
MH |
CBASE |
CZE |
0 |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
ŠTEFÁNIK Radoslav |
1989 |
MH |
CK Banská Bystrica |
SVK |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
DOHNÁNYI Pavol |
1984 |
MH |
PROefekt |
SVK |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
PÁTEK David |
1994 |
MH |
PATRY CYCLING TEAM Třešť |
CZE |
0 |
0 |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
FOUKAL Libor |
1977 |
MH |
Sportcomplex Břeclav |
CZE |
0 |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
BENC Roman |
1998 |
J |
Mapei Cyklo Kaňkovksý |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
ŠAFÁŘ Jakub |
1994 |
MH |
|
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
DVOŘÁČEK Martin |
1971 |
MAS1 |
C-Base Brno |
CZE |
0 |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
STRÁNĚL Jiří |
1972 |
MAS1 |
Alltraining |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
DRNEC Martin |
1976 |
MH |
COS Brno |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
BARTOŠ Přemysl |
1986 |
MH |
Kalas Racing Team |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
BUČEK Karel |
1983 |
MH |
ATREX-SCOTT |
CZE |
0 |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
HÁJEK Pavel |
1975 |
MH |
Alltraining.cz-Lawi |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
PAČÍSKA Martin |
1981 |
MH |
BRNO |
CZE |
0 |
0 |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
LÖBL ML. Richard |
1979 |
MH |
NeŠlapka :o) |
CZE |
0 |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
HORÁK TOMÁŠ |
1983 |
MH |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
MARŠÍK TOMÁŠ |
1981 |
MH |
Veloservis Team |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
ZAVADIL Libor |
1975 |
MH |
velo Dvořák Team |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
KOTAS Jan |
1995 |
J |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE |
0 |
0 |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
KOUBA Libor |
1978 |
MH |
Focus cycling team Znojmo |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
SVRČINA Karel |
1995 |
J |
|
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
HAKL Filip |
1993 |
MEL |
Vysočina cycling |
CZE |
0 |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
KRESTA Martin |
1989 |
MH |
KC Brno |
CZE |
0 |
--- |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
POSLUŠNÝ TOMÁŠ |
1990 |
MEL |
Vysočina cycling |
CZE |
0 |
0 |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
JANKŮ Miloš |
1978 |
MH |
www.KUPKOLO.cz |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
KROTKÝ Rostislav |
1967 |
MEL |
AC SPARTA PRAHA |
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
PATRY Martin |
1995 |
J |
PATRY CYCLING TEAM Třešť |
CZE |
0 |
0 |
0 |
--- |
--- |
0 |
119. |
JUHANIAK Kamil |
1993 |
MEL |
PŠK REPROGAS |
SVK |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |
119. |
KROUPA TOMÁŠ |
1987 |
MH |
|
CZE |
0 |
--- |
--- |
--- |
--- |
0 |